Elektro in računalniška šola

Elektro in računalniška šola je ena izmed štirih srednjih šol na Šolskem centru Velenje. Izobraževanje poteka v petih izobraževalnih programih: elektrikar, elektrotehnik (PTI in SSI), tehnik računalništva in tehnik mehatronike. V šolskem letu 2019/20 se v teh programih izobražuje 477 dijakov. Pouk poteka v dopoldanskem času med 8.00 in 14.35. Pred in po pouku ponujamo dijakom krožke, ki so njihova interesna dejavnost. Izobražujemo na dveh lokacijah: splošno-izobraževalne predmete in strokovni del računalništva izvajamo na lokaciji Trg mladosti 3 (v središču Velenja), strokovne vsebine iz področja elektrotehnike in mehatronike pa izvajamo na lokaciji Koroška 62a (ob Škalskem in Velenjskem jezeru). Veliko pozornosti namenjamo dobri opremljenosti na vseh strokovnih področjih, kot tudi dobremu sodelovanju z gospodarstvom.

VIR napisanega prispevka: https://ers.scv.si/sl/osnovni-podatki/predstavitev-sole/

Kliknite tukaj za VIR Slik

Kliknite tukaj za VIR Slike

Morda vam bo všeč tudi...